ΝΑ και αν γραφτείς, ΝΑ και αν δεν γραφτείς. Έλα πλάκα κάνω.
Χάσε την ώρα σου στο στρουμφομπλόγκ ελεύθερα...

ΦόρουμΦόρουμ  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Κατάλογος ΜελώνΚατάλογος Μελών  Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
Image and video hosting by TinyPic"" />" />

Μοιραστείτε | 

FB cookies

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
pounentis
Στρουμφοκοινωνικός
Στρουμφοκοινωνικός

Αριθμός μηνυμάτων : 572

ΔημοσίευσηΘέμα: FB cookies   Σαβ Δεκ 31, 2011 12:01 am

Σήμερα είχα μπεί σε ενα μπλόγκ, και όπως διαβαζα το θέμα κάτω κάτω βλέπω να λέει με facebookατα γράματα, "εδω σχολιάζεις εσύ", είχε και τη μάπα μου στη φωτο φάτσα μόστρα.
Για κάτσε λέω ρε μαλάκα, πότε έκανα εγω login στο FB τελευταία φορά απο αυτό το pc? απο τον οκτώβρη, πότε του εδωσα δικαίωμα να βάζει τη μάπα μου σε άλλες σελίδες? ποτε. Τι γινετε λέω ρε πούστη μου με το ρουφιάνο γαμω τη λεχωνα μου γαμω.

Το ψάχνω λίγο και τι ανακαλυψα? Με το που ανοιξεις το mozzila, το pc σου συνδεεται στο λογαριασμό σου στο FB, όποια σελίδα και να ανοίξεις η πληροφορία έχει φύγει και έχει πάει για φακέλωμα. ΦΑΤΕ ΠΟΥΤΣΑ ΤΩΡΑ ΦΙΛΟΙ ΤΣΟΝΤΟΒΙΟΙ. Το FB οχι μόνο ξέρει τι σελίδες ανοίγετε, αλλα και σε ποιο δευτερόλεπτο της τσόντας χύσατε. Ξέρει το λογαριασμό σου οπουδήποτε και αν τον φτιάξεις και έχω εννοείτε οτι δεν έχουν ηθικά διλήματα να σου φακελώσουν και τον κωδικό σου για τον εκάστωτε λογαριασμό.

Όσοι έχετε μοζιλα και δε γουστάρετε το μπίγκ μπράδερ πάτε στα εργαλεία-επιλογες-απορρητο- ξεμαρκαρετε το "αποδοχή cookies τριτων"-πατηστε "προβολή cookies"- βρείτε τα 5-6 cookies του fb και διαγράψτε τα.

Κανονικά στη φυλακή έπρεπε να το κλείναν το μουνόπανο τον μαρκ για καταπάτηση ανθρωπινων δικαιωμάτων. Αν υπήρχε δικαιωσυνη σε αυτον τον κόσμο.

Χρονιάρες μέρες.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
aman
Στρουμφοspammer
Στρουμφοspammer

Αριθμός μηνυμάτων : 3647
Τόπος : αθηνα

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: FB cookies   Σαβ Δεκ 31, 2011 2:11 am

θα με εχουνε καταχωρημενο στους πυρηνικους φυσικους
ολο σε επιστημονικα site μπαινω.
δε μπα να πηδηχτουνε μωρε.αστους να παρακολουθανε τ αρχιδια μου.
θα σου πω μια ιστορια παλια.
οταν ημουν 30 χρονων περιπου ηρθε στην πολυκατοικια που εμενα στο διπλανο διαμερισμα ενας μπατσος και σιγα σιγα μετα το καλημερα-καλησπερα λεγαμε και καμια μαλακια παραπανω.μετα απο κανα χρονο ειχαμε οικιοτητα αρκετη και μια μερα μου λεει εσενα ρε σε ηξερα απο παλια.
δεν καταλαβα τι εννοουσε.ποσο παλια του λεω.πριν 5 χρονια μου λεει δεν εκανες παρεα με τον ταδε και τον ταδε.
τρελαθηκα.ναι του λεω πως το ξερεις.
ξερεις μου λεει ποσο καιρο σας παρακολουθουσαμε?περιπου 1 καλοκαιρι.
(καποιος απο την παρεα ειχε κατι μπλεξιματα και οι ηλιθιοι νομιζαν οτι ημασταν συμορια).ο ταδε μου λεει ηταν ετσι και ετσι .οι υπολοιποι ησασταν καλα παιδια.
αλλα μου λεει εκεινο το καλοκαιρι που σας παρακολουθαγαμε ειχα χασει 9 κιλα.
και ο αλλος ο μπατσος κοντευε να πεθανει.

οι μαλακες με παρακολουθουσαν εκεινη την εποχη,που δουλευα εξωτερικος σε μια εταιρια και ολο το πρωι γυρναγα ολη την αθηνα με παπι,και με την παρεα το απογευμα και το βραδυ δε σταματαγαμε. τι βολτες.τι ξενυχτια,τι νυχτερινα μπανια,τι υπνο στην παραλια.ασε που δεν υπηρχε παρκο που να μην εχω παει με τι γκομενα να πηδηξω εκεινο τον καιρο.και τα βλαχαδερα οι μπατσοι απο πισω να κρατανε το φαναρι.
αστους να παρακολουθανε of θα βγουνε και αυτοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

FB cookies
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Ότι να ναι-
Μετάβαση σε: